Pakabutis „Skaidrus gyvybės lašas“

Pakabutis „Skaidrus gyvybės lašas“

Sidabro pakabutis Skaidrus gyvybės lašas

Šio papuošalo dizainas lakoniškas ir kartu be galo prasmingas: sidabro lašas papuoštas skaidriu topazu bei paukšteliu – gyvenimo džiaugsmo ir laisvės sąjunga!

Skaidrus vandens lašas – pats tikriausias gyvybės, augimo, klestėjimo simbolis. Rodos mažas? Bet gyvenimas juk mažais lašais pripildo kupinas pilnatvės taures: meile, sėkme, sveikata ir svajonėmis. 

Paukštelis simbolizuoja laisvę, norą kilti aukštyn, norą patirti svaigų aukštį bei džiaugsmą. Tarsi kviečia į viską pažvelgti per atstumą, per laiko ir aukščio prizmę. Primena, kokia svarbi yra laisvė, kiek džiaugsmo ji suteikia, kiek galimybių atveria.


Papuošalo dizainas sukurtas Jurgos Lago – vienos žymiausių Lietuvos juvelyrikos dizainerių, kuriančios papuošalus, turinčius išliekamąją vertę. Jie ne tik gražūs, bet ir prasmingi savo forma bei turiniu. Kiekvienas papuošalas turi savo istoriją ir tampa tikru kūriniu. Rankų darbas, kokybė bei išskirtinis, subtilus dizainas - pagrindiniai Jurgos Lago kūrybos bruožai.

Pakabutis kabo ant sidabrinės 45 cm grandinėlės, gaminys apytiksliai sveria 2,95 g, jo dydis 11 x 28 mm, sukurtas iš sidabro (Ag925).


Kadangi papuošaluose nemažai rankų darbo, jie visi nežymiai skirtingi. 


Dizainas: Jurga Lago


Papuošalas pristatomas autorinėje pakuotėje  • Prekės kodas: 2954
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 159.00€
  • Be PVM: 131.41€