Dangaus šventyklą dar galima vadinti Rojaus šventykla, pagal jos pavadinimo vertimą iš anglų kalbos - Temple of Heaven (kiniškai - 天壇, supaprastinta kinų k. - 天坛, kinų kalbos transkripcija lotyniškais rašmenimis (pinjin) - Tiāntán). Šventykla buvo pastatyta XV a. pradžioje, tarp 1406-ųjų ir 1420-ųjų, valdant kinų imperatoriui Jonglė (angl. Yongle) iš Mingų dinastijos. Panašiu metu Pekine buvo pastatytas ir vadinamasis Uždraustasis miestas - buvusių imperatorių rūmų kompleksas. Dangaus šventykla yra apie 5 kilometrus į pietus nuo Uždraustojo miesto.Mingų bei Čingų dinastijos imperatoriai kasmet apsilankydavo Dangaus šventykloje, asmeniškai prašydami gero derliaus kruopščiai suplanuotos bei atidžiai atliekamos ceremonijos metu, kadangi kiekvienas netikslumas galėjo lemti nederlių ar nesėkmingus metus. Todėl nenuostabu, kad pagrindinis šventyklos statinys, apvalus medinis be vinių pastatytas bokštas su laiptuota stogo konstrukcija, yra vadinamas Maldų už gerą derlių sale (angl. The Hall of Prayer for Good Harvests, kinų k. - 祈年殿). Šio bokšto konstrukcija bei išdėstymas, pasak UNESCO ekspertų, įkūnija aukščiausius senovės kinų architektūros pasiekimus, taip pat - senovinį jų pasaulio supratimą. 1918 m. šventyklos kompleksas pertvarkytas į parką ir pirmąsyk atvertas visuomenei.
Dangaus šventyklai dedikuotos sendinto sidabro monetos averse vaizduojamas karalienės Elžbietos II portretas. Palei briaunas iškaldinti užrašai „ELIZABETH II“ (Elžbieta II) ir „COOK ISLANDS“ (Kuko salos). Čia taip pat nurodytas monetos nominalas – 25 doleriai. Averso pagrindinis akcentas - itin iškilus šventyklos kompleksui priklausančios Maldų už gerą derlių salės bokštas, išsiskiriantis savo laiptuota konstrukcija.
Monetos reverse taip pat dominuoja itin iškilus, detaliai iškaldintas Maldų už gerą derlių salės bokštas. Palei briauną nurodytas miestas, šio architektūrinio paminklo pavadinimas angliškai bei kiniškai: „BEIJING - TEMPLE OF HEAVEN - 天坛“. Reverse yra ir monetos kaldinimo metai - 2023.