Monetos dizainas neabejotinai primena vandenį, jo raibuliavimą. Ne veltui „Silverland“ (liet. Sidabro žemės) serijai priklausanti moneta yra pavadinta „The Wave“ (liet. Banga).
Kovo 22-ąją kasmet nuo 1993-ųjų minima Pasaulinė vandens diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į vandens svarbą mūsų gyvenime. Mūsų planeta Žemė - vienintelė žinoma, kur yra gyvybė. Vienintelė, patvirtintais duomenimis, turinti skysto vandens savo paviršiuje. Žemės paviršiaus plotas yra apie 510 mln. km², o didžiąją dalį šio ploto užima jūros ir vandenynai - apie 70%. Mūsų keturi vandenynai - tai Ramusis (165,25 mln. km²), Atlanto (82,44 mln. km²), Indijos (73,44 mln. km²) ir Arkties vandenynas (14,09 mln. km²). Kalbant apie Žemės gėlo vandens atsargas, kurios sudaro tik apie 3% visų planetos vandens atsargų, didžiausia jų sankaupa yra Antarktidos ledynuose, kur yra apie 90% viso žemėje esančio ledo ir apie tris ketvirtadalius (kitais duomenimis - du trečdalius) pasaulio gėlo vandens atsargų. Vanduo, buvimas šalia vandens gali padėti sumažinti nerimą, kurį stipriau ar silpniau jaučiame kone kasdien ir kiekvienas. Ritmiški garsai - tekančio vandens, bangų mūšos gali padėti sumažinti stresą, tą patvirtina ir įvairūs moksliniai tyrimai.
Toks yra ir naujosios monetos reversas - primenantis šilkinį vandens paviršių, verčiantis susimąstyti apie vandens naudą, jo svarbą mūsų gyvenime.
Sidabrinės monetos averse vaizduojamas karalienės Elžbietos II portretas. Aplink portretą iškaldinti užrašai „ELIZABETH II“ (Elžbieta II) ir „COOK ISLANDS“ (Kuko salos). Viršuje yra nurodytas monetos nominalas – 10 dolerių, o apačioje monetos leidimo metai, 2023. Averso fonas taip pat išvagotas vandens raibuliavimą primenančiomis linijomis.