Turbūt retokai susimąstome, kokia unikali mašina yra žmogaus kūnas, šis per tūkstantmečius susiformavęs ir ištobulintas organizmas. Žmogus anaiptol nėra didžiausias, greičiausias ar stipriausias gyvūnas mūsų planetoje, tačiau mes esame ištvermingiausi pasaulyje ilgų nuotolių bėgikai. Smegenys sudaro apie 2% mūsų kūno masės, tačiau sunaudoja 20%-25% visos energijos. Apie 60%-70% mūsų kūno masės sudaro vanduo, didžiausias mūsų kūno organas yra oda, o jei išvyniotume kraujagyslių sistemą į vientisą juostą, galėtume kelissyk apjuosti Žemės rutulį.
Galima būtų vardinti ir vardinti - apie ląstelių žūtį bei jų atsinaujinimo procesus, spalvotus ir nespalvotus sapnus, hormonus, bakterijas, virusus mūsų organizme, mūsų gebėjimus, genus, mūsų ligas ir taip be pabaigos. Dažnai nesuvokiame, koks svarbus balansas mūsų kūne ir kokia tai stebuklinga mašina, kol nesutrinka kokia nors sistema. Tas suvokimas ateina labai greitai, kai problema fizinė - įsipjauname, ką nors susilaužome, sergame. Kai problema psichologinė, dažnusyk „byrame“ po truputį, vis galvodami, kad viskas praeis, tą dar galiu ištverti. Kol kartais iš tiesų nebegalime patys sau padėti.
Sidabrinės monetos averse vaizduojamas karalienės Elžbietos II portretas. Aplink portretą iškaldinti užrašai „ELIZABETH II“ (Elžbieta II) ir „COOK ISLANDS“ (Kuko salos). Apačioje taip pat nurodytas monetos nominalas – 20 dolerių.
Itin reljefiškas reversas vaizduoja žmogaus veidą, pereinatį į dūžtantį stiklą primenančius gabalėlius, pasiekiančius reverso briauną. Kairėje palei briauną iškaldinti monetos leidimo metai - 2023.