Mūsų kraštų gyventojams Seulas yra daug mažiau pažįstamas negu Europos didmiesčiai, čia retai veda mūsų kelionių maršrutai. Vis dėlto šis technologijas, futurizmą, kavą, beisbolą ir muziką mylintis 10 milijonų gyventojų miestas yra palikęs ryškų įspaudą šiuolaikiniame pasaulyje - nuo gerai pažįstamų prekių ženklų iki muzikos kūrinių. Pažvelgus į dangų Seule akys atsiremia arba į dangoraižį, arba į kalną - miestą supa net 44 kalnai, o iš jų aukščiausias yra nei 850 m virš jūros lygio nesiekiantis Bukhansan. Per miestą tekančią Hano upę nutiesti net 32 tiltai, o ilgiausias jų yra 2,5 kilometro ilgio Banghwa tiltas, kuris yra dalis greitkelio, jungiančio miestą su Incheon (Inčono) tarptautiniu oro uostu. Visgi Seulas didžiuojasi ne tik dangoraižiais ir futuristiniais pastatatais. Nuo 18 m. pr. Kr. istoriją skaičiuojantis miestas turi keletą UNESCO pasaulio paveldui priklausančių vietovių - XIV a. datuojamą Jongmyo konfucianizmo šventyklą bei taip pat nuo XIV a. istoriją skaičiuojančius karališkus Changdeokgung rūmus.
Monetos averse iškaldintas ilgiausias iš 32 Seulo tiltų - Banghwa tiltas. Apačioje - oranžinę Hano upę vaizduojanti inkrustacija. Viršuje iškaldinta monetą išleidusios Palau respublikos simbolika – vandenyno dugne lobį saugantys jūrų valdovas ir undinėlės bei tradicinė palaujiečių valtis. Greta nurodyta monetos leidėja - „REPUBLIC OF PALAU“, taip pat monetos nominalas – 20 dolerių. Apačioje iškaldintas Seulo pavadinimas angliškai „SEOUL“ bei užrašas „Aš tave myliu“ korėjietiškai.
Monetos reverse iškaldintas Seulo peizažas iš paukščio skrydžio ir miestą kertanti oranžinė upės gysla iš Tiffany stiklo. Smulkiausių detalių gausa pasižyminčioje miniatiūroje galima apžiūrėti ir Seulo įžymybes. Apačioje iškaldintas serijos pavadinimas bei monetos leidimo metai: „METROPOLIS“ bei „Tiffany Art 2024“.