Rožinio kvarco pakabutis „Švelnumas“

Rožinio kvarco pakabutis „Švelnumas“

Rožinio kvarco pakabutis „Švelnumas“ 


Prekės ženklo įkūrėja Lina Šnarė dirba tik su rinktiniais, 100% natūraliais sertifikuotais akmenimis, paversdama juos autentiškais kūriniais, skirtais kasdieniam naudojimui ir asmenybės terapijai.

Ne išimtis ir pakabutis „Švelnumas“ su rožiniu kvarcu, kurio energiją galima prilyginti šilkui. Šio akmens energija veikia ypač švelniai ir atpalaiduojančiai: padeda atpalaiduoti negatyvias mintis, savigraužą, bei atrasti ramybę.

LINA SNARA kuria veiklioms ir subrendusioms asmenybėms. Tai žmonės, kurie pasiruošę suderinti materialias gyvenimo pergales su tikrąja šių laikų prabanga – su prabanga būti laimingiems.

Papuošalas pasižymi lengva ir subtilia kompozicija: rožinio kvarco akmuo ir sidabrinė (AG 925) apvali papuošalo detalė pagaminta specialiu būdu, kur spiralė simbolizuoja augimą, seno paleidimą, harmoniją, gausą, o užrašas „Naturally Perfect“ primena, kokia nepakartojamai tobula yra Gamta, kurios dalimi esame ir mes.

Akmenukų diametras 14 mm, Autorinė rankų darbo detalė pagaminta iš sidabro 925. Kaklo vėrinio bendras ilgis ~76 cm, masė ~12,7g.

Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas.


  • Prekės kodas: 2503
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 69.00€
  • Be PVM: 57.02€