Rožinio kvarco apyrankė „Švelnumas“

Rožinio kvarco apyrankė „Švelnumas“

Rožinio kvarco apyrankė „Švelnumas“ 


Prekės ženklo įkūrėja Lina Šnarė dirba tik su rinktiniais, 100% natūraliais sertifikuotais akmenimis, paversdama juos autentiškais kūriniais, skirtais kasdieniam naudojimui ir asmenybės terapijai.

Ne išimtis ir apyrankė „Švelnumas“ su rožiniu kvarcu, kurio energiją galima prilyginti šilkui. Šio akmens energija veikia ypač švelniai ir atpalaiduojančiai: padeda atpalaiduoti negatyvias mintis, savigraužą, bei atrasti ramybę.

LINA SNARA kuria veiklioms ir subrendusioms asmenybėms. Tai žmonės, kurie pasiruošę suderinti materialias gyvenimo pergales su tikrąja šių laikų prabanga – su prabanga būti laimingiems.

Apyrankė ,,Švelnumas“ yra su unikalia detale, sidabriniu (925) kubeliu, kuriame vaizduojama spiralė. Spiralė simbolizuoja harmoniją, naują pradžią, augimą, nesibaigiantį energijos tekėjimą, todėl nešiodami apyraknę sustiprinsite ir išreikšite savo vidinę jėgą, praskaidrinsite mintis. 

Akmenukų dydis 10 mm, Autorinė rankų darbo detalė ,,Šviesos kubas“ pagaminta iš sidabro 925 (~2,07g). Apyrankės dydis ~17,5 cm, masė ~28g.

Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas.


  • Prekės kodas: 2502
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 65.00€
  • Be PVM: 53.72€