Pakabutis „Keturlapis amuletas“

Pakabutis „Keturlapis amuletas“

Pakabutis „Keturlapis amuletas“


Dizainerė Jurga Lago sukūrė amuletą, kuriame susijungia patys galingiausi pasaulio ženklai, kurie, kaip taisyklė, dažnai būna įprasti akiai ir pažįstami širdžiai: tai gyvatėlė, begalybė, širdelė ir keturlapis dobilas. Laikome juos banaliais, daug kartų matytais ir vis ieškome naujų, svetimų, galingų, bet istorija ir tradicijos liudija ką kita - laiko patikrintuose ženkluose, visai čia pat gyvena išmintis.

Visose kultūrose gyvatėlė yra amžinybės, išminties ir atgimimo simbolis. Amulete ji vaizduojama ryjanti savo uodegą, niekada nesibaigiančios begalybės ženklu, virstanti amžinybe, be pradžios ir be galo. Be to, gyvatėlė jungia dvi stilizuotas širdeles į sėkmės ir svajonių palydovą - keturlapį dobilą. Ir šioje jaukioje bei itin dailioje kompozicijoje susitinka keturi stipriausi ženklai ir Baltijos gintaro lašelis, kad lydėtų tuos, kurie tiki stebuklais, kad linkėtų sveikatos bei ilgo gyvenimo.

Pakabutis kabo ant sidabrinės 45 cm grandinėlės, apytiksliai sveria 2,97 g, sukurtas iš sidabro (Ag925), supakuotas į autorinę pakuotę, kartu su aprašu ir yra puikiausia dovana pasaulyje.  • Prekės kodas: 2399
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 65.00€
  • Be PVM: 53.72€