Pakabutis „Gausa“ mėnulio akmuo, rožinis kvarcas ir granatas

Pakabutis „Gausa“ mėnulio akmuo, rožinis kvarcas ir granatas

Pakabutis „Gausa“ mėnulio akmuo, rožinis kvarcas ir granatas


Prekės ženklo įkūrėja Lina Šnarė dirba tik su rinktiniais, 100% natūraliais sertifikuotais akmenimis, paversdama juos autentiškais kūriniais, skirtais kasdieniam naudojimui ir asmenybės terapijai.

Ne išimtis ir pakabutis „Gausa“. Tai trio iš kruopščiai atrinktų ir tarpusavyje derančių tauriųjų akmenų. Rožinis kvarcas spinduliuoja švelnumą, ramybę bei taiką širdyje. Mėnulio akmuo žadina intuiciją, padeda skleistis moteriškumui bei ramina emocijas. Charizmatiškasis granatas suteikia jėgų ir energijos realizuotis kūrybai ir planams. 

Papuošalas pasižymi lengva ir subtilia kompozicija: akmenų trio ir sidabrinė (AG 925) apvali papuošalo detalė - asmenybės augimo spiralė. Ji išreiškia giluminę autorės misiją: padėti naujiesiems kūrinių šeimininkams prisijaukinti akmenų galias ir pasitikti norimus gyvenimo pokyčius su giluminiu džiaugsmu, vidine jėga ir ramybe.

Akmenukų dydžiai: 12 mm, 10 mm, ~ 8 mm. Sidabro grandinėlė 70 cm +10 cm prailginimas, kuris tampa išskirtine vėrinio dalimi. 

Autorinė rankų darbo detalė ,, Naturally Perfect“ pagaminta iš sidabro 925 (bendra sidabro masė gaminyje ~4,96g)., pakabučio masė ~11,39g.

Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas.
  • Prekės kodas: 2553
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 69.00€
  • Be PVM: 57.02€