Meilei skirtas gryno sidabro medalis

Meilei skirtas gryno sidabro medalis

Šis atminimo medalis yra dedikuotas tauriausiam jausmui pasaulyje - MEILEI.

Juk meilė - tai pagrindinis mūsų gyvenimo variklis, meilės dėka kuriame ir gyvename, siekiame būti geresniais, be to, mūsų širdys nuolat dėkingos už brangiausius žmones mūsų gyvenime. Ir visai nesvarbu, kad kartais tai prisimename minėdami kokias nors šventes - Motinos ar Tėvo dieną, vestuves, jubiliejus ar įsimylėjėlių dieną.

Poetų rimai dažnai mums primena, jog meilė - tai pats nuostabiausias turtas mūsų gyvenime ir neįkainojama vertybė. Deja, kartais per itin greitą gyvenimo tempą tai pamirštame. Pamirštame apkabinti brangiausius ir mylimiausius žmones savo gyvenime, kartais gailime jiems dėmesio, o gal tiesiog nerandame laiko ar progos pažiūrėti į akis, apkabinti, pakalbinti, pajausti kitą žmogų, pasakyti, kad mylime. 

Ir kokia puiki dovana - turėti mylimų žmonių ir skirti jiems laiko, dėmesio bei rūpesčio. Ir žinoti, kad tikra meilė, kaip sako vienas poetas, nė akimirką nepaliauja degti. Ir kad nuo jos žemėj ir širdy šviesiau, kaip sako kitas.

Atminimo medalio averso centre iškaldinta širdis bei rožių kompozicija.

Medalio reverse iškaldinta lietuvių liaudies šokį „Kepurinė“ šokanti mergina, pasipuošusi tautiniais rūbais. Palei briaunas iškaldinti ornamentai - tai raštai iš mūsų tautinių juostų, kurių audimo tradicijas esame išlaikę iki šių dienų. Tarp šių raštų įkomponuoti ir dešimties mūsų apskričių pavadinimai. Reverso apačioje iškaldintas užrašas - „LIETUVA 2024“.


Leidimo metai:

2024

Pavadinimas:

Meilei skirtas medalis

Masė:                       

31,1 g

Matmenys:                 

39 mm

Metalas:                        

Sidabras (999/1000) 

Nukaldinta:                      

Didžioji Britanija

Aversas:                          

Širdis bei rožių kompozicija

Reversas:                        

Lietuvių liaudies šokį „Kepurinė“ šokanti mergina

Kokybė:                       

Overseas proof

Tiražas Lietuvoje:            

999 vnt.


Medalis siunčiamas kartu su numeruotu sertifikatu.


  • Prekės kodas: 3102
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 109.00€
  • Be PVM: 90.08€