Apyrankė „Šviesa“ su apvaliu herkimeriu

Apyrankė „Šviesa“ su apvaliu herkimeriu

Apyrankė „Šviesa“ su apvaliu herkimeriu

Prekės ženklo įkūrėja Lina Šnarė dirba tik su rinktiniais, 100% natūraliais sertifikuotais akmenimis, paversdama juos autentiškais kūriniais, skirtais kasdieniam naudojimui ir asmenybės terapijai.

Ne išimtis ir apyrankė „Šviesa“ su herkimerio deimantu. Herkimerio deimantai laikomi galingiausiais iš visų kvarco grupės kristalų. Jie ypač vertinami ir dėl savo gebėjimo sustiprinti kitų akmenų energiją ir poveikį. 

Pasak minerologų, Herkimerio deimantas sustiprina energijos tekėjimą tiek fiziniu, tiek energiniu-subtiliuoju kūnu, subalansuoja energinių centrų veiklą. Jo aukštas dažnis palengvina energijos blokų ar blogos energijos pašalinimą ir skatina gijimą, padidindamas šviesos energijos kiekį, kurį kūnas gali panaudoti atsistatymui.

Herkimerio deimantas – tai kvarcų grupės mineralas, deimanto pavadinimą įgavęs dėl savo iškirtinio briaunuotumo ir unikalios dviejų galų smailios formos.

Pirmą kartą rastas JAV (New York apygardoje), vėliau Meksikoje, Ispanijoje, Himalajuose (Pakistane). Dabar pasaulyje šis dvigalio kvarco tipas įgavo bendrinį „herkimerio deimanto“ pavadinimą. Labiausiai vertinami JAV kilmės Herkimerio deimantai, kiti dažnai vadinami „like-herkimer diamond“ jei jų kilmės šalis yra ne JAV.

LINA SNARA Herkimerio deimantų kilmės šalis JAV.


Apyrankė „Šviesa“ papuošta rankų darbo sidabro medalikėliu, kuris simbolizuoja asmenybės augimą ir klestėjimą. Šis galingas simbolis skatina išsilaisvinti nuo praeities modelių, žengti į priekį ir tęsti savo svarbiausią kelionę - kelionę į save.


Apyrankės dydis ~23,5 cm, masė ~13 g. Akmenukų dydis ~7 - 8 mm. Puikiai dera su pakabučiu/kolje Dangiška širdis ar Dangiškas trio

Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas.


  • Prekės kodas: 2947
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 79.00€
  • Be PVM: 65.29€